SWI18-12-E-P5R
CUI Inc.
AC/DC Adapter - Wall Mount - 19.2 Watts: 12V @ 1.6A - EU Input Blades - LVL VI/T2
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Box Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: SWI1812EP5R
  • fornitore:
    CUI Inc.
  • Codice componente:
    SWI18-12-E-P5R
  • Alias/AKA:
    SWI18-12-E-P5R
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Adapter Color:
    Black
  • AC Input Voltage:
    90 to 264
  • DC Input Voltage:
    Not App
  • CoC Tier:
    2
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • Dimension:
    72 x 34 x 70 mm
  • AC Input Current - Maximum:
    0.48A