EMMA150100-P5P-IC
CUI Inc.
AC/DC Adapter- Wall Mount - 15 Watts: 15V @ 1A - AU_EU_NA_UK Input Blade Kit - Medical - Lvl V
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued
Box Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: EMMA150100P5PIC
Spezifizierung +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Lieferant:
    CUI Inc.
  • Artikelnummer:
    EMMA150100-P5P-IC
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    Yes
  • HTS:
  • Dimension:
    80.6 x 47.9 x 43.3 mm