Search Keywords: M22R473K5
  • fornitore:
    Cornell Dubilier
  • Codice componente:
    M22R473K5
    EAR99
    1
  • Capacitance Value:
    0.047 uF
  • Voltage:
    50 VDC
  • Package/Case:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
Tools/3D Models +
risorse +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
in magazzino: 10
Può essere spedito immediatamente Buy all 10 in-stock or the regular minimum order quantity of 100