AFK227M10E16T-F
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - SMD - Low ESR - 220uF ±20% - 10VDC - 8.0mm Dia x 6.2mm - RoHS - Tape&Reel
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +