225P10494XD3
Cornell Dubilier
Orange Drop® Polyester Film/Foil Capacitor - 0.1uF (+/-) 10% - 400VDC - 1.25 inch Hockey Stick Crimp Lead
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BAG Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 225P10494XD3
  • fornitore:
    Cornell Dubilier
  • Codice componente:
    225P10494XD3
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Dielectric:
    PET
  • Voltage:
    400,200 VDC|VAC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    20.3 x 13.2 x 21.3 mm