1008CS-682XJ
Coilcraft
Ceramic Chip Inductors - SMD 2520 - 6800nH @ 7.9 MHz - Min Q 18 @ 7.9 MHz - SRF 40MHz - DCR 4.9ohms - Irms 200mA
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +