1008CS-122XJ
Coilcraft
Ceramic Chip Inductors - SMD 2520 - 1200nH @ 7.9 MHz - Min Q 35 @ 50 MHz - SRF 250MHz - DCR 2ohms - Irms 310mA
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +