0805CS-331XG
Coilcraft
Ceramic Chip Inductor - SMD 0805 (2012) - 330nH @ 100 MHz - Tolerance 2% - Min Q 48 @ 250 MHz - SRF 650MHz - DCR 1.4ohms - Irm ...
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Ceramic Chip Inductor - SMD 0805 (2012) - 330nH @ 100 MHz - Tolerance 2% - Min Q 48 @ 250 MHz - SRF 650MHz - DCR 1.4ohms - Irms 310mA