EKYB250ELL331MHB5D
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 840mA 7000h 105A°C Bulk
+ see all
Scheda dati ACCESSORI
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: EKYB250ELL331MHB5D
  • fornitore:
    Chemi-Con
  • Codice componente:
    EKYB250ELL331MHB5D
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    8 x 11.5 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    25 VDC