- RAV-82225005
RAV-82225005
Carling Technologies
Switch Rocker OFF None ON SPST Quick Connect Curved Rocker 16A 250VAC 100000Cycles Bulk
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: RAV82225005
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Carling Technologies
Codice componente:RAV-82225005
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536509040
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
60 -
Mounting:Panel Mount
Pole Throw Configuration:1P1T (SPST)
Switch Configuration:OFF None ON
Contact Rating @ Voltage:16@125VAC A