SRR1260-330M
Bourns
Inductor Power - Shielded - Wirewound - 12.5 x 12.5 x 6mm - 33 µH - 1KHz - 3A - 60m Ohm.
Descrizione +
Search Keywords: SRR1260330M
  • Codice componente:
    SRR1260-330M
    EAR99
    600
  • Inductance:
    33 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    3 A
  • Maximum DC Resistance:
    60 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C