SRR0604-100ML
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 1.3A 120mOhm DCR T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: SRR0604100ML
  • fornitore:
    Bourns
  • Codice componente:
    SRR0604-100ML
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Inductance:
    10 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    1.3 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.12 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C