SRF0905-500Y
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 50uH - 1.5K Ohm - 1 kHz - 800 mA - 9.2 x 6 x 5mm.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: SRF0905500Y
  • fornitore:
    Bourns
  • Codice componente:
    SRF0905-500Y
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Configuration:
    Dual
  • Dimension:
    9.5 x 6.3 x 5.3 mm