SRF0703-220M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH/89.5uH 20% 100KHz Ferrite 1.62A/0.811A 0.15Ohm/0.62Ohm DCR T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: SRF0703220M
  • fornitore:
    Bourns
  • Codice componente:
    SRF0703-220M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Inductance:
    22,89.5 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    1.62,0.811 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.15,0.62 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C
  • Packaging:
    Tape and Reel
  • Protection Style:
    Shielded
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
in magazzino: 300
Spedizione oggi, if you order in Buy all 300 in-stock or the regular minimum order quantity of 500