SDR1307-680KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 68uH 10% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 2.3A 120mOhm DCR T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: SDR1307680KL
  • fornitore:
    Bourns
  • Codice componente:
    SDR1307-680KL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    400
  • Inductance:
    68 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    2.3 A
  • Maximum DC Resistance:
    120 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C