PWR263S-35-R500F
Bourns
Res Thick Film 0.5 Ohm 1% 35W ±100ppm/°C TO-263 Gull Wing SMD Automotive Tube
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: PWR263S35R500F
  • fornitore:
    Bourns
  • Codice componente:
    PWR263S-35-R500F
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Resistance Value:
    500 mOhm
  • Power Rating:
    35 W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    N/R
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C