MH2029-601Y
Bourns
Ferrite Bead - Multi-Layer High Current - 600 Ohm - 0805 [2012 Metric] - 1 A - Surface Mount.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: MH2029601Y
  • fornitore:
    Bourns
  • Codice componente:
    MH2029-601Y
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Case Size:
    0805
  • Family:
    PMH
  • Impedance:
    600 Ohm
  • Dimension:
    2 x 1.25 x 0.9 mm
  • Maximum DC Current:
    2 A