MF-SM150/33-2
Bourns
PPTC Resettable Fuse - 1.5A(hold) 3A(trip) - 33V - 40A - 9.5 x 6.71 x 3mm - Surface Mount.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: MFSM150332
  • fornitore:
    Bourns
  • Codice componente:
    MF-SM150/33-2
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Hold Current:
    1.5 A
  • Trip Current:
    3 A
  • Maximum Current Rating:
    40 A
  • Maximum Voltage Rating:
    33 V
  • Maximum Trip Time:
    5@8A s
  • Minimum Initial Resistance:
    0.06 Ohm