MF-LR900/20-0
Bourns
PTC Resettable Fuse 9A(hold) 16.7A(trip) 20V 100A 3W 5s 0.006Ohm SMD Solder Pad 29.2 X 8.5 X 1.3mm Bag
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BULK Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: MFLR900200
  • fornitore:
    Bourns
  • Codice componente:
    MF-LR900/20-0
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Hold Current:
    9 A
  • Trip Current:
    16.7 A
  • Maximum Current Rating:
    100 A
  • Maximum Voltage Rating:
    20 V
  • Maximum Trip Time:
    5@45A s
  • Minimum Initial Resistance:
    0.006 Ohm
  • Maximum Initial Resistance:
    0.01 Ohm