LSP1300BJR-S
Bourns
LED Shunt
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
LED Shunt
Search Keywords: LSP1300BJRS
  • fornitore:
    Bourns
  • Codice componente:
    LSP1300BJR-S
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Maximum Breakdown Voltage:
    N/A
  • Minimum Breakdown Voltage:
    N/A
  • Maximum Holding Current:
    30(Typ) mA
  • On-State Current:
    1(Max) A
  • Family:
    LSP
  • Category:
    LED Shunt Protector
  • Clamping Voltage:
  • Minimum Breakover Voltage:
    13 V
  • Maximum Breakover Voltage:
    26 V
  • Minimum Holding Current:
    5 mA