4309R-101-471LF
4309R-101-471LF
Bourns
in magazzino: 1.958
L'ORDINE MINIMO: 22
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4309R-101-471
Bourns
Res Thick Film NET 470 Ohm 2% 1.13W ±100ppm/°C BUS Molded 9-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Non-Compliant
TUBE Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 4309R101471
  • fornitore:
  • Codice componente:
    4309R-101-471
  • Unità di misura:
    per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    22
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    8
  • Number of Terminals:
    9
  • Power Rating:
    1.13 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.2 (1/5) W
  • Resistance Value:
    470 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C