4116R-1-330LF
Bourns
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 2.25W A±250ppm/A°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 4116R1330LF
  • fornitore:
    Bourns
  • Codice componente:
    4116R-1-330LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    8
  • Number of Terminals:
    16
  • Power Rating:
    2.25 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.25 (1/4) W
  • Resistance Value:
    33 Ohm
  • Tolerance:
    1 Ohm
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C