3296W-1-502LF
3296W-1-502LF
Bourns
in magazzino: 1.600
L'ORDINE MINIMO: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3296W-1-502
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.19mm (9.53 X 4.83 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Non-Compliant
Descrizione +
Search Keywords: 3296W1502
  • fornitore:
  • Codice componente:
    3296W-1-502
  • Unità di misura:
    per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • Resistance Value:
    5 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 4.83 x 11.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C