3009P-1-502LF
3009P-1-502LF
Bourns
in magazzino: 600
L'ORDINE MINIMO: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3009P-1-502
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.75W(3/4W) 15(Elec)Turns 2.36mm (20.57 X 4.83 X 8.98mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Non-Compliant
Descrizione +
Search Keywords: 3009P1502
  • fornitore:
  • Codice componente:
    3009P-1-502
  • Unità di misura:
    per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • Resistance Value:
    5 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    20.57 x 4.83 x 8.98 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 150 °C
  • Switch Option:
    No
  • Number of Elements:
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
in magazzino: 94
Spedizione oggi, if you order in Buy all 94 in-stock or the regular minimum order quantity of 100