3006P-1-101LF
3006P-1-101LF
Bourns
in magazzino: 800
L'ORDINE MINIMO: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3006P-1-101
Bourns
Res Cermet Trimmer 100 Ohm 10% 0.75W(3/4W) 15(Elec)Turn 2.36mm (20.57 X 4.83 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Non-Compliant
TUBE Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 3006P1101
  • fornitore:
  • Codice componente:
    3006P-1-101
  • Unità di misura:
    per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Through Hole
  • Number of Turns:
    15(Elec) Turns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    0.75 (3/4) W
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    20.57 x 4.83 x 6.35 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C