1110-120K-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 12uH 10% 1KHz Ferrite 9A 11mOhm DCR RDL
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BULK Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 1110120KRC
  • fornitore:
    Bourns
  • Codice componente:
    1110-120K-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    298
  • Inductance:
    12 uH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    13.97 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    11 mOhm
  • Maximum DC Current:
    9 A