3107A-BLK-1000
Belden
Multi-Pair Cable - 4 (2 Pair Twisted) Conductors - 22 AWG - 7/30 Conductor Strand - 300 V - Drain Wire - 1000.0' (304.8m) Leng ...
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Multi-Pair Cable - 4 (2 Pair Twisted) Conductors - 22 AWG - 7/30 Conductor Strand - 300 V - Drain Wire - 1000.0' (304.8m) Length - Black.
Search Keywords: 3107ABLK1000
  • fornitore:
    Belden
  • Codice componente:
    3107A-BLK-1000
  • Alias/AKA:
    3107A-0101000