- L22DD01-3E01
L22DD01-3E01
BACO Controls, Inc.
22mm Red 40mm Mushroom Push-Pull Black Bezel w/ 1 NC, 3 Pos Clip
Descrizione
Search Keywords: L22DD013E01
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:BACO Controls, Inc.
Codice componente:L22DD01-3E01
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536509035
COO:FR
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Mounting:Panel Mount
Pole Throw Configuration:SPST
Switch Configuration:N.C.
Contact Rating @ Voltage:6A@120 VAC