0402YA150GAT2A
AVX
Cap Ceramic 15pF 16V C0G 2% SMD 0402 125°C Paper T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 0402YA150GAT2A
  • fornitore:
    AVX
  • Codice componente:
    0402YA150GAT2A
    EAR99
    1
  • Capacitance Value:
    15 pF
  • Voltage:
    16 VDC
  • Package/Case:
    0402
  • Tolerance:
    2 %