DID-29AMMM-SL7A02
Amphenol LTW
DVI-I Dual, Metal, 1.5A, 29 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 2000mm, Φ10.0mm, IP ...
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
DVI-I Dual, Metal, 1.5A, 29 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 2000mm, Φ10.0mm, IP67 Mated