32C10X38AM
Altech
Fuse Midget Fast Acting 32A 500V Holder Cartridge 10 X 38mm
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 32C10X38AM
  • fornitore:
    Altech
  • Codice componente:
    32C10X38AM
  • COO:
    SI
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Type:
    Midget
  • Fuse Size:
    10 x 38 mm
  • Acting:
    Fast
  • Current Rating:
    32 A
  • Maximum AC Voltage Rating:
    500 V