AF2-15.0V065TM
AEM INC.
SMD Fuse - Fast Acting - 15.0A - Max 65VDC - 2410 - Tape&Reel
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: AF2150V065TM
  • fornitore:
    AEM INC.
  • Codice componente:
    AF2-15.0V065TM
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Type:
    Chip
  • Fuse Size:
    6.1 x 2.49 x 2.16 mm
  • Acting:
    Fast
  • Current Rating:
    15 A
  • Maximum AC Voltage Rating:
    65 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    65 V