ACO-50.000MHZ-EK
Abracon
DIP Crystal Clock Oscillator - 50.000MHZ ±30ppm - 5VDC - -20°C to +70°C
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +