SU202M-K20
ABB
Thermal Magnetic Circuit Breaker - Miniature - System Pro M Compact ST200M Series - 20 A - 2 Poles - 125 V
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +