AF80-30-00-11
ABB
Contactor - 80 A - 690 V - 3PST-NO - 3 Pole - 37 kW - Screw Terminals - DIN Rail.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +