EXB-38V333JV
Panasonic
Res Thick Film Array 33K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Descrizione +
Search Keywords: EXB38V333JV
  • Codice componente:
    EXB-38V333JV
  • Resistance Value:
    33 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C