ERZ-V07D431
Panasonic
Var 275VAC/350VDC 1750A 430V Radial Bulk
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: ERZV07D431
  • fornitore:
    Panasonic
  • Codice componente:
    ERZ-V07D431
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Varistor Voltage:
    430 V
  • Clamping Voltage:
    710 V
  • Clamping Current:
    10 A
  • Mounting:
    Through Hole
  • Dimension:
    5.6 x 11.5 x 8.5 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    275 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    350 V
  • Maximum Surge Current:
    1750 A
  • Lead Style:
    Radial
  • Lead Pitch:
    5 mm