- ERJ-1GNJ103C
ERJ-1GNJ103C
Panasonic
Res Thick Film 0201 10K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Descrizione
Search Keywords: ERJ1GNJ103C
fornitore:Panasonic
Codice componente:ERJ-1GNJ103C
Reel Pack:
Resistance Value:10 KOhm
Power Rating:0.05 (1/20) W
Tolerance:5 %
Case Size:0201
Temperature Coefficient:±200 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 125 °C