EEE-TK1C331UP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 330uF 16V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.2 Ohm 270mA 3000h 125°C Automotive T/R
Descrizione +
Search Keywords: EEETK1C331UP
  • Codice componente:
    EEE-TK1C331UP
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C
  • Size:
    10 x 10.2 mm
  • Voltage:
    16 VDC