EEE-1VA220WR
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 22uF 35V 20% (5 X 5.4mm) SMD 36mA 1000h 85A°C Automotive T/R
Descrizione +
Search Keywords: EEE1VA220WR
  • Codice componente:
    EEE-1VA220WR
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    5 x 5.4 mm
  • Voltage:
    35 VDC