ECQ-E6225KF
Panasonic
Cap Film 2.2uF 630V PET 10% (31 X 19.5 X 29mm) Radial 27.5mm 105°C Automotive Bulk
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Bag Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: ECQE6225KF
  • fornitore:
    Panasonic
  • Codice componente:
    ECQ-E6225KF
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dielectric:
    PET
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    31 x 19.5 x 29 mm