ECA-2AHG101B
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 100V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 265mA 2000h 105°C Automotive Ammo
RoHS Compliant
Box Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: ECA2AHG101B
  • Codice componente:
    ECA-2AHG101B
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    100 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    10 x 20 mm
  • Voltage:
    100 VDC