ECA-1EM331
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 390mA 2000h 85°C Automotive Bag
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Bag Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: ECA1EM331
  • fornitore:
    Panasonic
  • Codice componente:
    ECA-1EM331
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    8 x 11.5 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    25 VDC