ECA-1EM101I
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 2.5mm 180mA 2000h 85°C Automotive Ammo
RoHS Compliant
Box Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: ECA1EM101I
  • Codice componente:
    ECA-1EM101I
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    100 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    6.3 x 11.2 mm
  • Voltage:
    25 VDC