10TPB330M
Panasonic
Cap Tant Polymer 330uF 10VDC D4 CASE 20% (7.3 X 4.3 X 3.8mm) SMD 7343 0.035 Ohm 105A°C T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 10TPB330M
  • fornitore:
    Panasonic
  • Codice componente:
    10TPB330M
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Fail Safe with Built-in Fuse:
    No
  • Leakage Current:
    330 uA
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Equivalent Series Resistance:
    0.035 Ohm