10SVP56M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 56uF 10VDC 20% (6.3 X 5.9mm) SMD 0.045 Ohm 1700mA 2000h 105°C T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 10SVP56M
  • fornitore:
    Panasonic
  • Codice componente:
    10SVP56M
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Equivalent Series Resistance:
    0.045 Ohm
  • Dimension:
    5.9 x 6.3mm mm
  • Capacitance Value:
    56 uF