- HE1AN-Q-AC12V
HE1AN-Q-AC12V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VAC 30A SPST-NO(60x33x46.2)mm Flange
Descrizione
Search Keywords: HE1ANQAC12V
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Panasonic Electronic Components
Codice componente:HE1AN-Q-AC12V
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536410050
COO:JP
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
20 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:12 V
DC Coil Voltage:N/A
Contact Arrangement:SPST-NO
Mounting:Flange Mount
Termination Style:0.25Quick Connect
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-50 to 55 °C