- R87F-A1A15HP
R87F-A1A15HP
Omron Electronics
AC Fan Axial Ball Bearing 100V 95.35CFM/109.48CFM 42dB/46dB 119.5 X 119.5 X 38mm Long Life/Low Noise
Descrizione
Search Keywords: R87FA1A15HP
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Omron Electronics
Codice componente:R87F-A1A15HP
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8414591500
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Category:AC Fan
Dimension:119.5 x 119.5 x 38 mm
Voltage Rating:100 V
Power Rating:15 W
Maximum Airflow:109CFM
Noise Level:46 dB
Special Features:None
Termination:Terminals
Housing Material:Die-Cast Aluminum
Operating Temperature:-30 to 70 °C