- G7L-2A-TUBJ-80-CB-DC24
G7L-2A-TUBJ-80-CB-DC24
Omron Electronics
Electromechanical Relay 24VDC 303Ohm 25A DPST-NO(68.5x33.5x47)mm Bracket General Purpose Relay
Descrizione
Search Keywords: G7L2ATUBJ80CBDC24
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Omron Electronics
Codice componente:G7L-2A-TUBJ-80-CB-DC24
Unità di misura:per Each
COO:ID
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
20 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:DPST-NO
Maximum Current Rating:25 A
Mounting:Bracket Mount
Termination Style:0.25Quick Connect
Push to Test Button:Yes
Led Indicator:No
Operating Temperature:-20 to 60 °C