G7L-2A-P-CB-AC24
Omron Electronics
Power relay ideally suited for high inrush fluid pump control
Descrizione +
Search Keywords: G7L2APCBAC24
  • Codice componente:
    G7L-2A-P-CB-AC24
  • AC Coil Voltage:
    24 V
  • Maximum Current Rating:
    20 A
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    PC Pin
  • Operating Temperature:
    -25 to 60 °C
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
in magazzino: 15
Spedizione oggi, if you order in Buy all 15 in-stock or the regular minimum order quantity of 20